Matthews AK-BN-BN-42 Alessandra Indoor/Outdoor Wet Rated Downrod Mount 42" Ceiling Fan with Remote, 3 ABS Blades, Brushed Nickel
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
03
quantity
Product details
Category
  • CUSTOM FIT & DIMENSIONAL VERSATILITY: Achieve the perfect look and airflow with a versatile 42-inch diameter and two included downrods (5" & 10"), providing flexible height options that feel professionally customized